.....SoNsUzA dEk......
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.....SoNsUzA dEk......

.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KEŞKE KALBİM DEMESEYDİM SANA

YazarMesaj
DİLEK
Admin
Admin
DİLEK

Ruh Hali : KEŞKE KALBİM DEMESEYDİM SANA Suskun10ml8

KEŞKE KALBİM DEMESEYDİM SANA Empty
MesajKonu: KEŞKE KALBİM DEMESEYDİM SANA   KEŞKE KALBİM DEMESEYDİM SANA Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 12:57 am

Hüzün yıldızları parlıyor yine gecemde, ne tarafa çevirsem başımı, bir SEN bakıyor bana

Ne zaman kahretse yüreğim, ağlamaya susasa ve ne zaman iki damla belirse göz bebeklerimde, birSEN akıyorsun, sessiz çığlıklarıyla şehri uyandıran kaldırımlara

Ne zaman seni düşünsem desem yalan olur Hep aklımdasın ya! Her saniye bir SEN daha çakılıyor aklıma

Ellerimi her uzatışımda maviye umut dilenmek için, SEN batıyorsun avuçlarıma

SEN bakıyorsun bir çocuğun gözlerinde, bir bebeğin kokusunda
SEN kokuyorsun, bir SENseviliyorsun onca yüreğin arasından

Her şey SEN oluyorsun da, o kadar SEN, bir BEN olamıyorsun sevdiğim.. Bir benim gibi sevmeyi beceremiyorsun

Her tohum ekişimde toprağa, birkaç gün sonra SEN filiz veriyorsun. Gittiğinde bir asma ekmiştim evimin önüne, gün geçtikçe büyüdü, çardak yaptım kendi kendime.. Şimdi kapımın tam önüne düşen bir dalı var, sanırım onu kesmeliyim. Çünkü kapımdan dışarı her adım attığımda bir SEN çarpıyor yüzüme

Neden yağmurlara benzettim ki seni? Şimdi her yağmurda, SEN yağıyorsun bu koca kente

Sana güneşim demeseydim keşke Her sabah yatağıma SEN vuruyorsun penceremden

Lanet olsun! Keşke Kalbim demeseydim sana Şimdi her an SEN atıyorsun içimde

SEN den kurtulmanın bir yolu yok mu yar? SEN imkansızsın BEN imkansızlıklar denizinde cılız kulaçlar atıyorum hayata dair, boğuluyorum arada bir Yine de kıyamıyorum sana

Keşke, Bu can seninle yaşıyor demeseydim sana. Şimdi her boğuluşumda SEN dirhem dirhem ölüyorsun, öldürüyorsun!

Yani her şey SEN oluyorsun da, o kadar SEN, bir BEN olamıyorsun sevgili olamıyorsun!

Yaşayabilmen için benden gitmen lazım
Yaşayabilmem için benle olman lazım...
https://sonsuzadek.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sana mucize vaadetmiyorum